5 גאדג'טים מדליקים למשרד

נכתב ע"י עורך ראשי on 8 באוקטובר 2017 and posted in כללי.

גאדג'טים למשרדרחפנים עם אפשרות לצילום סלפי ומשקפי מציאות מדומה אלו אולי המוצרים החמים בתערוכת CES 2017, אבל אנשים פשוטים כמונו מבלים את רוב הזמן במשרד. אילו גאדג'טים יכולים להועיל לפרודוקטיביות ולהנאה שלנו במשרד?

האמת היא שאפילו אם אתם עובדים בחברת הייטק, סביבת העבודה יכולה לעתים קרובות מדי להיות די משעממת, ואפילו מחניקה. ולכן קיים אינטרס הוא משותף לעובדים ולמנהלים כאחד – כל מה שיכול להכניס מעט סקרנות ושמחת חיים לכותלי המשרד הרי שהוא מבורך (ואפילו חשוב מבחינה עסקית). כאן בדיוק נכנסים לתמונה גאדג'טים למשרד.

אספנו עבורכם 7 גאדג'טים חדשים מגניבים שבוודאי גם אתם תשמחו לראות במשרד שלכם.

צמיד לביש להפחתת הלחץ בעבודה
זה לא שחסרה טכנולוגיה לבישה, פיתוחים בתחום צצים כל הזמן, אבל הצמיד של Doppel מציע משהו ייחודי: במקום רק לאסוף נתונים לניתוח מאוחר יותר, הצמיד הזה מגיב בזמן אמת כדי לעזור למשתמש להירגע או להתמקד. הוא מייצר "דופק" במקצבים שונים שהגוף מגיב אליהם. "כמו האזנה למוסיקה, קצב מהיר עוזר לך להרגיש יותר ערני, קצב איטי יותר מרגיע". אפליקציה ייעודית מאפשר למשתמשים להגדיר את העדפותיהם; לאחר ההגדרה, הם יכולים להאט את הקצב על ידי ליטוף הצמיד, וכן להאיץ אותו על ידי הקשה עליו.

מדפסת לפתקים דביקים
חברת הסטראט-אפ Mangoslab, מתארת את "Nemonic" כ"מדפסת חכמה המעצימה אנשים לעבוד באופן יצירתי". אפשר לחשוב על שימושים שונים למדפסת כזו, חלקם באספקט המקצועי וחלקם רק "בשביל הצחוקים". כך או כך, זה בהחלט הולך לעורר הרבה עניין ברגע שזה נוחת במשרד. המדפסת משתמשת בפתקים דביקים רגילים ובאפליקציה האחראית להדפסת הפתקים בקלות ובמהירות

מנורת שולחן נשלטת קול שמשמשת גם לועידות וידאו
חברת Cerevo מביאה אלינו פיתוח מעניין ומפתיע. בתור התחלה, מדובר במנורת LED שניתן לשלוט בה ע"י פקודות קוליות, כך ניתן לשנות את בהירות התאורה ומיקום המנורה. ניתן גם "ללמד" את המנורה לזכור העדפות אישיות של משתמשים שונים. בנוסף משולבת בה גם מצלמת 8 מגה-פיקסל שגם עליה נתן לשלוט בצורה קולית. אם כל זה לא מספיק המנורה תומכת גם בחיבור USB ו WI-FI כך שניתן לחבר אותה למחשב או סמארטפון וניתן לערוך באמצעותה שיחות ועידה בוידאו.

אריח תקרה לטעינת סמארטפונים
אין להפריז באושר שעולה מהתנהלות אלחוטית במשרד. חברת Ossia’s Cota Tile לוקחת את זה צעד קדימה. אריח התקרה מתוצרתם מיוצר בגודל של אריח משרדי סטנדרטי כך שהוא יכול להשתלב בתקרה בקלות. באמצעות טכנולוגיית "אנטנה חכמה" באפשרותו להטעין סמארטפונים ומכשירים נוספים – עד לטווח של תשעה מטרים. ניתן להטעין מספר מכשירים בו זמנית, וכל זאת ללא הפרעה לאותות Wi-Fi.

מקרן נייד לפגישה בכל מקום
אם המשרד שלכם מוגבל במקום, הפעלת מקרן תוך כדי פגישה יכולה להיות משימה קשה מאוד ולא פרקטית. Beam Labs מציעה פתרון עם מקרן חכם שביכולתו להקרין תמונות ווידאו על כל משטח שטוח. המקרן הנייד מתחבר לשקע של כל מנורה סטנדרטית ופועל באמצעות אפליקציה ייעודית המזרימה תמונות או וידאו, והוא יכול גם לאחסן עד 8 ג'יגה בייט של נתונים. וכאשר הוא לא בשימוש, הוא יכול לשמש כפנס מצוין.