תפריט סגור

דיו למדפסות - האם הזול עולה ביוקר?


דיו למדפסת- רק מחסניות מקוריות

מחסניות מקוריות של דיו למדפסות מיוצרות על ידי יצרניות המדפסות. דבר אשר מבטיח אחריות על ראש דיו, תהליך ייצור מוקפד ואיכותי והתאמה מדויקת לדגם של המדפסת אותה רכש הצרכן. בנוסף, היצרנים שמים דגש על עיצוב המוצר ואריזתו ומקפידים שהצרכן יקבל ראשי דיו באריזה הרמטית המבטיחה להם שהם הראשונים אשר ישימו את ידם על המוצר לאחר שהוא יצא מפס הייצור. למרות כל היתרונות הללו קיים חסרון אחד מרכזי: המחיר. עלות הדיו למדפסת יקרה מאוד.

אין אחד אשר מעוניין להוציא יותר כסף על מוצר מסוים אם מוצע לו מוצר זול יותר הזהה בתכונותיו ושימושו למוצר המקורי. רשתות המזון והפארם בישראל כבר הבינו זאת ומייצרים מוצרים מסוימים הזהים למוצרי יצרניות ידועות ומשווקים אותם במחירים המתאימים לכיס של הקונה הישראלי הממוצע.

אם כך, נשאלת השאלה מדוע אנשים נרתעים לקנות דיו למדפסת אשר נושא את שמו של היצרן? התשובה היא: רתיעה מהעובדה כי מחסניות דיו ממוחזרות או תואמות יקלקלו את המדפסת. סברה זו שייכת מוטעית.

מחסניות תואמות הן מחסניות המיוצרות בדרגת איכות גבוהה מאוד על ידי חברות אחרות (אין שום קשר ליצרני המדפסות) וניתן לרכוש ראשי דיו המותאמים לסוג המדפסת שלכם בהתאמה מלאה. היתרון כאן גדול: מחיר המוזל בין 10% ל- 40% מראשי דיו ומחסניות מקוריים.
 
דיו למדפסת – למחזר או לא למחזר? זו השאלה!

מחזור נחשב למושג חיובי בכל רחבי העולם, אך כאשר מדובר במחסניות ממוחזרות, הצרכן הישראלי נרתע.

היתרון הגדול של מילוי דיו במחסנית ממוחזרת בא לידי ביטוי במחיר. כאן הפער בין המחיר של רכישת מחסנית דיו מקורית לבין מילוי דיו יכולה להגיע לחמישים עד שישים אחוזים. חשוב לוודא כי אתם בוחרים חנות המוכרת דיו איכותי ומחזיקה ציוד משוכלל המיועד להזרקת דיו למחסנית או לראש דיו בצורה מהירה ומדויקת.

מעוניינים במידע אודות חנויות בעלות מוניטין בתחום מוצרים למדפסת? השאירו את הפרטים שלכם ונציג שלנו ייצור קשר אתכם ויספק לכם את כל האינפורמציה הדרושה לכם.

לפני כמה שנים היה "טרנד" של ערכות דיו במילוי עצמי, אך משום הסרבול של התהליך, רוב האנשים מעוניינים כיום להגיע אל החנות עם ראש הדיו הריק ותוך כמה דקות לצאת ממנה עם ראש דיו מלא.
 
דיו למדפסת- נקודות חשובות

  • צבעים- מחסניות דיו צבעוניות תואמות אף פעם לא יהיו באותו צבע של המחסניות המקוריות, כך שאם עד כה השתמשתם במחסנית דיו צהובה ליצירת תמונה בפוטושופ ואתם מעוניינים להמשיך את התמונה באותו גוון של צהוב, רכשו את המחסניות המקוריות. ליצרן יש בלעדיות על גווני הצבע.
  • ראש דיו יכול להיסתם גם במחסניות מקוריות ולא רק בממוחזרות או תואמות. רבים סבורים כי זהו החיסרון של ראשי דיו ממוחזרים או תואמים. זה לא.
  • קחו בחשבון כי מחסנית דיו יכולה להספיק למאה עד ארבע מאות הדפסות (תלוי אם מדובר על הדפסות בצבע או בשחור לבן) ולכן ההמלצה היא תמיד לרכוש 2 מחסניות וזאת על מנת שלא ייווצר מצב בו נותרתם בלי אפשרות להדפיס.

 
מומחה בתחום דיו למדפסות ישמח לענות לכם על כל שאלה הקשורה אל מילוי דיו, סוגים שונים של דיו, התאמת המחסנית לדגם ועוד. השאירו את הפרטים והמומחה יחזור אליכם ללא עלות או התחייבות תוך פרק זמן קצר.

הזמינו עכשיו דיו וטונר למדפסת במחירים ללא תחרות​