הדפסת ועיצוב שלטים

נכתב ע"י עורך ראשי on 8 ביוני 2017 and posted in הדפסה.

האם חשבתם כי שלטי הכוונה הם שלטים סטנדרטים וחסרי מעוף? כיום אפשר למצוא חברות עיצוב שלטים שישמחו להדפיס לכם שלטי הכוונה לחתונה, לאירוע או לצרכים אחרים. לא סתם שרבוט חובבני על גבי קרטון חום ומשעמם, אלא שלט הכוונה מעוצב וצבעוני שבאי האירוע שלכם לא יוכלו לפספס.

החברה שלכם מכינה כנס מיוחד שעמלה עליו חודשים ארוכים? חבל שבאי הכנס יתבלבלו בין הכניסות הרבות לעיר, לבניין, לרחוב. לכן אפשר להדפיס היום שלטי הכוונה ייחודים, בולטים עם הלוגו והצבעוניות האופייניים לחברה שמפיקה את הכנס.

שלטים אלה יכוונו את האורחים למגרשי החנייה, כדי שכולם יגיעו לאירוע רגועים ורעננים ולא אחרי שבזבזו זמן רב בחיפוש המקום או בארגון חנייה. ואם הגעתם לחתונה כיצד תדעו לאיזו חתונה אתם הולכים? בדרך כלל בכניסה לאולם אירועים אנו רואים שלטי הכוונה שיכוונו אותנו למחוז חפצנו. שלטים כאלה יבואו מצויידים באזיקונים וחורי תלייה ויהיו עמידים בתנאי חוץ.

הדפסת שלטי הכוונה להצבה במוסדות גדולים הדפסת שלטים

לצד האירועים המשמחים האלה, אנו מוצאים שלטי הכוונה סטנדרטים שמטרתם לכוון אותנו לאזורים מיוחדים. כך אנו מוצאים שלטי הכוונה בצבעים בולטים של צהוב וירוק המכוונים אותנו למדרגות חירום, יציאת חירום, יציאה לגג, למקלט. שלטים יכולים לכוון אותנו גם למעלית, לשירותים, לקפיטריה ואז הם יעוצבו בהתאם. שלטי הכוונה חשובים מאוד במוסדות גדולים. בין אם אתם נכנסים לקופת חולים ומחפשים את חדר האחות או בית המרקחת, בין אם אתם נכנסים לביקור חולים בבית חולים ומחפשים מחלקה מיוחדת. שלטים אלה חשובים מאוד באוניברסיטאות. הם יכוונו אתכם לפקולטות השונות, לספריות הרבות, למשרדי הרישום וכמובן לא פחות חשוב מכך לקפיטריה. האוניברסיטאות הן מוסדות ענק, ולא רק תלמידי שנה א' הולכים בהם לאיבוד. שלטי הכוונה טובים כדי לכוון אותנו למשרדים השונים בעירייה ולמעשה בכל מוסד אחר.

שלטים תמציתיים

שלטי הכוונה הם בדרך כלל קצרים ותמציתיים. לפעמים הם מכילים רק כיתוב ובפעמים אחרות סמלים. הכל בהתאם למטרה אשר לשמה הם מיוצרים. שלטים אלה יכולים להיות מעוצבים במגוון רב של חומרים. בין אם אלה מדבקות PVC סטנדרטיות שמדביקים בתוך הבניין, ובין אם אלה שלטים פולטי אור שעומדים במקומות חשוכים. הם יכולים להיות מעוצבים על גבי מתכת או פלסטיק בהתאם למקום שבו הם צריכים לעמוד. בכניסה לבניין משרדים הם חוסכים מהמבקרים זמן רב של חיפוש העסק או המשרד שהם מחפשים. שלטי הכוונה כאלה יוצבו גם בכניסה לבניין וגם בכל קומה, כדי למלא את יעודם ביעילות.