טיפים לרכישת מדפסת לייזר

נכתב ע"י עורך ראשי on 12 ביוני 2017 and posted in הדפסה.

מדפסות לייזר הן מוצר חובה בכל משרד וגם רוב בתי האב עוזבים לאט לאט את מדפסות הדיו ועוברים לשימוש במדפסות לייזר. כולם בסופו של דבר רוצים להתקדם ולהתחדש יחד עם הטכנולוגיה ומכשירי מדפסות לייזר מאפשר ונותנים למשתמשים בהם הרבה יותר פונקציות מאשר מדפסות דיו. אז איך בוחרים מדפסות לייזר?

מדפסות לייזר – חשיבותה של איכות ההדפסה
דבר ראשון שחשוב לבדוק כשקונים מדפסות לייזר, הוא איכות ההדפסה. מכשירי מדפסות לייזר משמשים אותנו להדפסה של עבודות לבית הספר או האוניברסיטה ולהדפסה של מסמכים חשובים שחשוב לנו מאוד שיצאו באיכות גבוהה. לכן כשאנחנו באים לרכוש מדפסת לייזר חשוב שנברר מהי הרזולוציה של אותו המכשיר.

מדפסות לייזר – האם המכשיר נוח לשימוש? 

דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא, האם אותן מדפסות לייזר נוחות ופשוטות יחסית לתפעול, בעיקר אם הן מיועדות לשימוש בייתי על ידי ילדים. חשוב שיהיה למשתמשים נוח להשתמש באותה המדפסת ולבצע את הפעולות בצורה פשוטה יחסית. בדקו שיש הוראות הפעלה מצורפות בשפה שאתם מבינים. עוד בטרם הקנייה עברו עליהם ובדקו שהם כתובות בשפה פשוטה ושאתם מבינים את כל הפונקציות של המדפסת (שלא תגלו אחרי שנים שיש בבעלותכם מדפסות לייזר שיש פעולות אלמנטאריות שהן מבצעות ושלא ידעתם על כך).

מדפסות לייזר – כמה זה עולה לנו
דבר חשוב נוסף, ברכישת מדפסות לייזר, הוא, כמה זה עולה לכם. מומלץ לעשות סקר מחירים לפני הרכישה בכמה מקומות מכיוון שטווח המחירים בתחום של מדפסות לייזר יכול להיות רחב. עוד דבר, שכדאי לברר הוא עלויות השימוש באותה מדפסת לייזר מה המחיר של הטונר המתאים לאותו סוג של מדפסות לייזר, כמה הוא עולה, ולכמה הדפסות הוא מספיק. חשוב, לבדוק אלו חלקים בדיוק צריך להחליף במדפסת מדי תקופה וכמה הן עולים. מפני, שלעיתים קרובות נשמח מוקדם מדי על העובדה שמצאנו מדפסת לייזר במחיר "מציאה" אבל נשלם ביוקר עבור עלויות האחזקה של אותה המדפסת.