כלי עבודה ושמו כיסא משרדי

נכתב ע"י עורך ראשי on 28 בספטמבר 2017 and posted in ציוד משרדי.

כיסא - כלי עבודה משרדייש כסאות למנהלים, כסאות למזכירות, כסאות למתכנתים – סגנון הכיסא בד"כ מהתפקיד המקצועי של מי שיושב עליו.

אם אצל השיפוצניק כלי עבודה נפוצים הינם מקדחה, מברג ומשור הרי שבמשרד אחד מ"כלי העבודה" החשובים הינו הכיסא המשרדי וזאת בגלל המקום המרכזי שיש לו בחלל העבודה והתפקיד המרכזי שיש לו בעבודה השוטפת. כסא איכותי למשרד יהיה עשוי מחומרים איכותיים ועמידים וצורתו תהיה מעוצבת בצורה ארגונומית, כזו המאפשרת ישיבה ממושכת כולל אפשרות לכיוונון של גובה הכיסא, זווית המשענת, ועוד.

כסאות משרדיים משמשים את עובדי המשרד יותר מאשר כל דבר אחר במשרד, לכן השוואנו אותם לכלי עבודה. ישיבה נוחה מול מחשב לפעמים עושה את כל ההבדל בין עבודה טובה לעבודה שלא מתבצעת טוב. גם מהבחינה הכמותית לישיבה על כיסא מתאים ישנן השלכות גדולות. כאשר אנו יושבים על כיסא שמתאים לנו ומרגיש לנו נוח מספיק, תשומת הלב שלנו יכולה להתפנות לעבודה עצמה. כאשר הכיסא רופף, חורק ופוגע ביציבה הנכונה, לא רק שיהיה לנו קשה יותר להתרכז בעבודה אלא שאנו עלולים לאורך זמן לסבול מכאבים ואף מפגיעה בריאותית בעקבות השימוש בכיסא.

הכסא הופך ליחידה אחת עם העובד ולחלק בלתי נפרד ממנו. לכסאות אספקט של בריאות ונוחות וכן אספקט עיצובי אשר משרה על המשרד אווירה מסוימת. בעלים של חברה שמכבד את עצמו ואת עובדיו ייבחר להשקיע לא מעט בכסאות טובים שכן אלו יכולים להעלות את הפרודוקטיביות ואת שביעות הרצון של העובדים ואף לשדר יוקרה מסוימת עבור לקוחות שמבקרים במשרד.