תפריט סגור

לכוונן את איכות ההדפסה - טונרים למדפסות לייזר

 

צרכני הטונרים דרשו וקיבלו! אם בעבר נאלצתם לרכוש טונרים מקורים במחירים גבוהים אשר נקבעו על ידי היצרן, כיום כל אחד יכול לבחור באם הוא מעוניין לרכוש טונר מקורי או טונר חליפי במחירים מוזלים
 
בחירת טונרים מתאימים למדפסות לייזר

בדיוק כמו שכל אחד מאיתנו ירגיש בנוח רק עם אותו בן או בת הזוג המתאימים להם, כך גם מדפסת הלייזר שלנו תרגיש בנוח עם אותו טונר אשר מיועד לה. כל אחד מעוניין לחסוך בהוצאות מיותרות, אך כאשר מדובר בטיונרים למדפסות לייזר, חשוב לבצע את הבחירה המתאימה ביותר וזאת גם אם מדובר במחיר יקר יותר.

זכרו! טונרים אשר אינם מתאימים למדפסת לא יצליחו לספק לכם את מבוקשכם, שכן המדפסת לא תעבוד או תיהרס ואז תצטרכו לשאת בהוצאה יקרה יותר מאשר רכישה של טונר.
 
סוגים שונים של טונרים למדפסות לייזר

כיום, כל אחד יוכל לקבל הכרעה באם הוא מעוניין לרכוש למדפסת הלייזר שלו טונרים מקוריים, תואמים או ממוחזרים. הבחירה צריכה לכלול את התקציב הקיים ברשותכם, אך לא רק. קראו את היתרונות והחסרונות של כל אחד מסוגי הטונרים ובהתאם הגיעו להחלטה הנכונה באם מתאים לכם לרכוש טונר במחירים זול אשר אינו מבטיח לכם איכות מקסימאלית או עמידות לאורך זמן או טונר באיכות האופטימאלית אשר ינגוס נתח לא קטן מכיסכם.
 
טונרים למדפסות לייזר- מקוריות מעידה על איכות?

בדומה אל ראשי דיו מקוריים, גם כאן מדובר על טונרים המיוצרים ומוצעים לנו על ידי הצרכן. כאן היצרן מבטיח לכם טונר איכותי, אשר עבר תהליך ייצור קפדני, תואם את כל התקנים הקיימים הקשורים אל תחום ייצור הטונרים וארוז בצורה הרמטית אשר מבטיחה כי המוצר אשר מגיע אליכם לא נוסה או חודש בשום צורה ונמכר לכם בתור טונר מקורי.

היתרונות כאן הם שאתם מקבילים טונר אשר מתאים בצורה הטובה ביותר למדפסת שלכם, החיסרון כאן הוא המחיר הגבוה של הטונר. אם אתם משתמשים במדפסות לייזר לצרכי העסק או החברה שלכם ומדפיסים בתדירות גבוהה, קרוב לוודאי שתידרש גם החלפה של טונר לעיתים קרובות וכאן יש לשקול את כדאיות הרכישה וזאת משום העלויות הגבוהות.
 
טונרים תואמים- התאום של הטונר המקורי

מוכרים גם בשם 'תחליפיים', כאן מדובר על אותם הטונרים שהיצרנית מספקת לכם. ההבדל היחיד הוא שהטונרים אינם מיוצרים על ידי יצרן המדפסות אלא על ידי יצרן אחר אשר אין לו שום קשר עם יצרן המקורי או המוצרים אותם הוא משווק לקהל הצרכנים.

כאן לא מדובר על איכות פחות טובה או תהליך ייצור אשר אינו מבוקר כהלכה (אנשים רבים טוענים כי איכות ההדפסה של טונרים  תואמים פעמים רבות טובה יותר מאשר של היצרן המקורי) היתרון כאן הוא המחיר. העלות של הטונר זול בכ- 10% עד 30 אחוזים מהמחיר של הטונר המקורי.
 
החשש הגדול של רוב האנשים הוא שתוצאות ההדפסה יהיו פחות איכותיות וכיוון שהטונר הוא לא של היצרן הם לא יכולים להעלות אף טענה. החשש מוצדק, שכן אף פעם אי אפשר לדעת האם הטונר אכן כה איכותי עד שמנסים אותו, אך יש לזכור כי כאן מדובר בחברות המתחרות ביצרן המקורי ולכן האינטרס שלהם הוא לזכות בפלח שוק גדול יותר ודבר זה יכול להתקיים רק אם הלקוחות מרוצים מהמוצר אותו החברה שיווקה.
 
טונרים למדפסות לייזר- עלויות נמוכות

העלות של טונרים ממוחזרים יכולה להגיע עד לכדי מחצית מהעלות של טונרים מקוריים. כאן מדובר על הטונרים המקוריים אשר התרוקנו ועברו מילוי מחדש של אבקה מיוחדת אשר נקראת 'אבקת טונרים'. חשוב שמילוי טונרים בדומה אל מילוי דיו יעשה אך ורק על ידי מומחים בתחום אשר יציעו לכם אבקת טונר איכות ויוודאו קודם לתחילת תהליך המילוי כי הטונר נקי ועובד בצורה תקינה.
 
מעוניינים שמומחה יתאים עבור המדפסת שלכם את הטונרים הטובים ביותר? השאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם ללא כל עלות או התחייבות.

הזמינו עכשיו דיו וטונר למדפסת במחירים ללא תחרות​