מדפסות משולבות מה כדאי לדעת?

נכתב ע"י עורך ראשי on 10 ביוני 2017 and posted in הדפסה.

מדפסת משולבת למשרדמדפסות משולבות יכולות בעצם לכלול כל מה שצריך במשרד. אם למחשב שלכם יש את החיבורים המתאימים תוכלו להשתמש במכשירי מדפסות משולבות לא רק כדי להדפיס ולסרוק תמונות ומסמכים, אלא גם כמכונת צילום או כמכשיר פקס לכל דבר.

מדפסות משולבות – כל מכשיר בנפרד או הכול יחדיו?
אם אתם נמצאים בהתלבטות בין לקנות מדפסות משולבות לבין רכישה נפרדת של מדפסת וסורק אז עדיף לקנות את המעשיר כיחידה אחת (בעיקר אם אתם צריכים את המכשירים לשימושים לא מורכבים מבחינה של האיכויות הגרפיות). רכישת מדפסות משולבות יחסכו לכם כסף ומקום.

מדפסות משולבות – טווח המחירים 
מעצם היותן מכשירים הכוללים תכונות רבות עם פונקציות שונות גם טווח המחירים של מדפסות משולבות יהיה גבוה. אפשר לקנות מדפסות משולבות בשלוש מאות שקלים וישנן מדפסות משולבות שמחיריהן יגיעו גם לאלפי שקלים. המחירים יהיו תלויות בפרמטרים כמו הטכנולוגיות השונות. לדוגמא: מדפסות משולבות בטכנולוגיית לייזר יהיו יקרות פי כמה מאלו שמבוססות על ראש דיו. מלבד זאת כמובן המחירים יהיו תלויים בסוגי הפונקציות השונות ובאיכות שלהן, בדגמים השונים, בגדלים של המדפסות ובפרמטרים נוספים.

מדפסות משולבות – שירות ואחריות
כשקונים מדפסות משולבות חשוב לשים לב לתעודת האחריות המצורפת אליהן. רוב החברות נותנות תעודת אחריות לכשנה ולעיתים גם לשנתיים ויותר. במקרים מסוימים ישנה אפשרות להאריך את תקופת האחריות על ידי תוספת תשלום. חשוב לבדוק גם את נושא שירות הלקוחות לאחר רכישת מדפסות משולבות. במידה ומשהו יתקלקל במכשיר כדאי לדעת איפה ממוקמת מעבדת התיקונים של אותה החברה.

מדפסות משולבות – מתי כן ומתי לא?

לסיכום, מדפסות משולבות יהיו מכשיר מצוין ושימושי עבורכם באם אתם צריכים אותן לשימוש ביתי או לשימוש משרדי בסיסי. באם אתם צריכים איכויות ופונקציות מורכבות ואיכותיות יותר אולי עדיף לרכוש כל מכשיר בנפרד ולא להסתפק במכשירי מדפסות משולבות.