ציוד משרדי עם אופי

נכתב ע"י עורך ראשי on 15 ביולי 2018 and posted in כללי.

הקדמה – סביבת עבודה

המשרד, המהווה עבור עובדיו ועבור לקוחותיו שיגרת יומיום וחיי התנהלות חברתית וכלכלית, משקף למעשה מיקרוקוסמוס. סביבת העבודה, אם כן, היא מראה של מציאות כאשר הציוד המשרדי הוא חלק מהרקע, מהמשמעות ומן האפיון של המשרד.

ציוד משרדי עם אופי

ציוד משרדי עם אופי

למעשה, לכל משרד אישיות משלו. זו נקבעת, כמובן, גם מהיעוד של המשרד, מהמסר שהוא מבקש להעביר אך לא פחות מכך, גם מהאווירה שהוא יוצר ומטפח.

הציוד המשרדי הוא אפוא המרכיב החומרי של העיצוב שבד בבד עם היותו יוצר סביבה ייחודית הרי שהוא חייב אף לתת מענה פונקציונאלי לעבודה שוטפת וזורמת נטולת עיכובים ותקלות.

וכדאי לדעת

המיוחדות והייחודיות של המשרד תנווט את הציוד המשרדי שבו. משרד שיהיה מעוניין לשקף רשמיות, יאמץ לעצמו קווים מאופקים של ציוד משרדי, מול עסק שירצה לשדר התחדשות אשר יבנה קווי מתאר הנושאים קווים עם צבעים עזים, עם חיוך ויצירתיות.

חשוב לזכור כי הנקודות הללו אינן מתבטאות רק בריהוט המשרדי, אלא דווקא במבט-העל – הכולל את מערכות הישיבה המיועדים ללקוחות, תאי ומשרדי העובדים, חדרי ההנהלה, כמובן, אך גם את העט אותה מחזיקה המזכירה, את מכשירי הטלפון הנמצאים במשרד ואת ארונות התיוק.

הציוד המשרדי בכללו

אין די לאזכר כי הציוד המשרדי הוא הכרח.

מחד, הוא מעניק התנהלות מקצועית, אשר מאפשרת למשרד – ליצור סינרגיה איכותית, שוטפת המאפשרת אף גדילה וצמיחה.

מאידך, הוא מספק סביבת עבודה נינוחה היוצרת עובד בעל שביעות רצון, ההופכת אותו לא רק ליעיל יותר, אלא גם לחלק מהמסר האיכותי של המשרד.

כאשר מדובר על ציוד משרדי, הרי שזה מחולק לשתי חטיבות עיקריות: ציוד מתכלה וציוד קבוע.

החלקים בהם נעשה שימוש, היכול להיקרא שימוש חד פעמי, כמו בניירות למדפסת, הרי שזהו הציוד המתכלה בעוד שהציוד האחר, המהווה חלק מן הנוף המשרדי, כמו ארונות אחסון או שטיחים, הוא הציוד הקבוע.

איכות, איכות, איכות

אחד הקריטריונים המשמעותיים ביותר ברכישת ציוד משרדי, במיוחד לעסקים הוא החשיבה לטווח הרחוק.

דוגמא בולטת לכך היא בחירת כיסאות עבודה ארגונומיים לעובדים, לא רק כדי למנוע תחלואה ברורה וידועה הקשורה לישיבה ממושכת, אלא ואולי בעיקר – כדי ליצור סביבת עבודה נוחה ונעימה המשפרת את הרגשתו הפנימית של העובד ומחוברת ישירות לרצונו להעניק, לתרום ולטפח את מקום עבודתו.

לא פחות חשוב הוא יצירת קווי מתאר משרדיים המקיימים ביניהם דיאלוג רעיוני-ויזואלי. ציוד משרדי שלא יוצר מהומת צבעים, שנותן עושר הרמוני, מעיד באופן א-מילולי נוכח ועוצמתי, הן בפני עובדי המשרד והן בפני הבאים בו – אורחים ולקוחות, כי המשרד איכותי וייחודי. כי הוא פעיל וחיוני.

אסור לשכוח שהציוד המתכלה מהווה בעצם כלי עבודה של המשרד, חלק בלתי נפרד מהעשייה השוטפת. הוא זה המאפשר שמירה על רצף שיגרה עסקית מכובדת וכי חסרונו גורר בהכרח בזבוז זמן ונזק תדמיתי.

תתחדשו !

הציוד המשרדי מהווה חלק מפניו של המשרד, מהמסר שהוא רוצה ומתייעד להעניק ללקוחותיו. רשת האינטרנט, כבכל תחום, מעניקה על ידי חיפוש פשוט ומהיר מצע נרחב של פתרונות. בקלות וביעילות ניתן להתעדכן ולהתיידע למגוון רחב של ציוד משרדי, לבצע השוואת מחירים ולבחון לא רק את טיב ואיכות הציוד אלא גם את הדרכים להגיע לחברות שדואגות למלאי שוטף, שנותנות תמיכה בפתרון בעיות ושנכונות גם לתקציב המשרד.

תתחדשו !